Кошик
365 відгуків
+380 (67) 263-44-37
Садко - Все для Вашего Безопасного Комфорта

Покращена апаратна функція розширення динамічного діапазону до 150 дБ в камерах відеоспостереження

Покращена апаратна функція розширення динамічного діапазону до 150 дБ в камерах відеоспостереження

Отримання зображення високої якості залишається актуальним завданням для сучасного відеоспостереження. Всі наявні методи обробки зображення не ідеальні, і перед лідерами галузі постійно стоїть завдання їх подальшого поліпшення.

Одне з найбільш важливих напрямків у цій роботі — розширення динамічного діапазону при роботі з контрастними сценами. Нове удосконалення даної технології представила ринку компанія Hanwha Techwin. У нових камерах серії Wisenet X, які засновані на новому вбудованому чіпсеті Wisenet 5, динамічний діапазон може бути розширений апаратним способом до 150 дБ.

Зазвичай апаратна функція «Широкий динамічний діапазон» (Wide Dynamic Range — WDR) забезпечується в камерах відеоспостереження за рахунок об'єднання двох послідовних кадрів. Один з них робиться з маленькою витримкою і забезпечує зйомку добре освітлених ділянок сцени. Другий кадр має велику експозицію і відповідає за слабо освітлені ділянки. З'єднання цих двох кадрів шляхом поточечного сумування яскравості дає єдиний кадр, в якому добре опрацьовані і світлі, і темні ділянки. Ця технологія по своїм можливостям принципово перевершує програмну функцію DWDR.

Фахівці компанії Hanwha Techwin просунулися далі у вдосконаленні даної функції. Створена ними нова, передова реалізації функції «Широкий динамічний діапазон» також забезпечується апаратним способом, але з допомогою чотирьох, а не двох сусідніх кадрів. Всі вони мають різну витримку і розраховані на зйомку ділянок з різною освітленістю — чим світліше ділянка, тим менше час експозиції, з яким він знімається.

З'єднання чотирьох кадрів дає єдиний кадр, всі ділянки якого опрацьовані і добре видно. Таке зображення виглядає більш природнім. Крім того, на ньому відсутнє те розмиття контурів, яке характерне для традиційних варіантів реалізації функції «Широкий динамічний діапазон».

Отримання чіткого, розбірливого зображення при складному освітленні дозволяє оператору швидше і краще розуміти, що відбувається на ввіреному йому об'єкті, а також надійніше ідентифікувати тих, хто потрапляє в кадр. Таким чином, нове досягнення компанії Hanwha Techwin підвищує ефективність використання системи відеоспостереження.

Джерело: http://www.secnews.ru/
Інші статті
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Інтернет-магазин "САДКО"
Дніпро, Україна
+380 (67) 263-44-37

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner