Кошик
169 відгуків
+380 (98) 194 19 81
+380633079427
+380562347136
САДКО

Прогноз на рік для ринку систем контролю доступу!

Прогноз на рік для ринку систем контролю доступу!

Дослідницька компанія IHS Markit зробила свої прогнози щодо розвитку технологій управління доступом в 2017 році.

Дослідницька компанія IHS Markit зробила свої прогнози щодо розвитку технологій управління доступом в 2017 році.

У 2017 році міжнародний ринок контролю доступу збільшиться на 6,8 відсотка, а доходи ринку перевищать 4,2 мільярда доларів.
Контроль доступу буде відігравати важливу роль на підприємствах за рахунок поглиблення інтеграції з відеоспостереженням, бізнес-процесами та IoT.
Мобільні облікові дані і біометричні дані будуть двома головними тенденціями, які можна буде спостерігати поряд з інтеграцією систем контролю логічного і фізичного доступу, а також використання віддалених сервісів.
Аналіз ринку
Близько 4,5 мільйона облікових записів було створено в 2016 році. Компанія IHS Markit прогнозує, що в 2017 році ця цифра збільшиться втричі і становитиме близько тринадцяти з половиною мільйонів.
Причини такого стрімкого зростання:
Мобільні облікові дані можуть надати кінцевому користувачеві більше можливостей в плані отримання додаткових послуг.
Крім того, мобільні облікові дані не конкурують з традиційними картами доступу і, отже, потенційно можуть зайняти ринок, рівний за обсягом ринку смарт-карт.
Електронні замки - попит в регіонах
Попит на електрозамки в країнах світу збільшиться приблизно на 9 відсотків. Країни Східної Європи та Африки будуть випереджати інші регіони - імовірно, в 2017 році попит у них збільшиться на 17 відсотків.
Нові біометричні технології
Виробники систем контролю доступу на основі технології розпізнавання особи будуть робити подальші кроки для того, щоб зміцнити позиції своєї продукції в якості другого найпопулярнішого типу біометричної технології.
В даний час розпізнавання відбитків пальців залишається найбільш поширеною біометричної технології, а технології розпізнавання особи і зчитування райдужної оболонки ока борються за титул другого з найбільш часто використовуваних типів біометрії.
IHS Markit прогнозирует увеличение интереса к технологии распознавания лица по сравнению с интересом к технологии распознавания радужной оболочки глаза. Распознавание радужной оболочки является более точным и лучше подходит для поставленных перед ним задач, чем распознавание лиц, однако, системы на основе технологии распознавания лиц проще в установке и не имеют противопоказаний для использования.
По прогнозам, рынок систем контроля доступа на основе технологий распознавания лиц в течение следующих пяти лет будет расти очень быстро.
Спрос на IP контроллеры будет стремительно расти
У 2017 році міжнародні поставки IP контролерів будуть удвічі перевищувати поставки інших контрольних панелей.
Зростання ринку панелей контролю доступу на основі IP технологій відображає збільшення попиту на використання онлайн-рішень.
Оскільки системи контролю доступу переходять від управління за допомогою ПК до управління за допомогою мобільних технологій, вся відповідна інфраструктура також буде зазнавати змін.

Інші статті
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Интернет-магазин "САДКО"
УкраїнаКиїв
+380 (98) 194 19 81
+380633079427
+380562347136
Мапа