


MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-6192WM Black f=2.8mm (75-00201)
- В наявності
- Код: 75-00201
1 062 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2Mp вулична вологозахищена циліндрична MHD-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 25 м (36 світлодіодів); 1/3" AHD/TVI/CVI/CVBS; фіксований об'єктив f=2.8 мм; чутливість 0.01 Lux; OSD-меню; механічний ІЧ-фільтр, DWDR, 3DNR; ступінь захисту IP66, антивандальний металевий корпус; живлення DC12V/450mA; габаритні розміри 195 / 62 / 62 мм; колір корпусу чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 198 / 63 / 63 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | CVBS, TVI , AHD , CVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 062 ₴



