
Монтажна основа SEVEN M721 black
- В наявності
- Код: M721b
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості монтажної основи для камер відеоспостереження SEVEN M721 black:
- Монтажна основа для відеокамер SEVEN Systems: IP-7212PA, IP-7214PA, IP-7215PA, IP-7218PA.
- Корпус метал.
- Розміри: φ99 x 60 (H) мм.
- Колір чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Вандалозахист | Ні |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення кронштейна | Стельове кріплення |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Загальні | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 99 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴



