

Дверний доводчик Trinix TDC-85BR Brown (54-00004)
- В наявності
- Код: 54-00004
974 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дверний доводчик; конструкція тяги – складаний важіль; маса дверного полотна 60-85 кг; ширина дверей 1050 мм; регулювання швидкості зачинення (від 180° до 15°) і дохлопу (від 15° до 0°); стійкий до морозу; розміри 207 / 72 / 72 мм; колір коричневий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP65 |
| Конструкція тяги | Складаний важіль |
| Маса дверного полотна | 60-85 кг |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Робоча температура | -40°C ~ +55°C |
| Регулювання зусилля зачинення | Да |
| Регулювання швидкості зачинення | Да |
| Ресурс | 500000 циклів відчинення |
| Розміри | 207 / 72 / 72 мм |
| Тип пристрою | Дверний дотягувач |
| Установка | Внутрішнє|Зовнішнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974 ₴



