2 Mp внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi; матриця: 1/2.7" CMOS; об'єктив f=2.8 мм; ІЧ-підсвічування до 10 м; вбудований мікрофон та розмовний динамік; стиснення H.265 / H.264; роздільна здатність 2 Mp (1920*1080); чутливість 0.03 lux@F2.5, AGC ON / 0.007 Lux@F1.2, AGC on, 0 Lux з ІЧ; механічний ІЧ-фільтр; RJ45; підтримка P2P; бітрейт: 128 Kbps ~ 6Mbps; живлення DC 12 В / PoE; запис на MicroSD карту (до 128 Гб); ступінь захисту IP33; розміри 130 / 71.7 / 71.7 мм; вага 0.14 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео|Захист периметру |
| Wi-Fi | Так |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динаміки | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Клас захисту | IP33 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Живлення | DC 12 В |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 130 / 71.7 / 71.7 мм |
| Світлочутливість | 0.07 Люкс |
| Серія | S |
| Сумісність | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За годиною , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 776 ₴





