2Mp вулична циліндрична вологозахищена IP-відеокамера з ІЧ-підсвічуванням до 30 м; матриця 1/2.8" Sony IMX322; об’єктив f=3.6 мм; підтримувані роздільні здатності кадру: 3 основних відеопотоки компресії H.264: 1080р/960р/720р; 3 додаткових відеопотоки компресії MJPEG: D1/VGA/CIF; швидкість передачі даних: 64-8192kbps, кодування потоку відео: VBR/CBR; механічний ІЧ-фільтр; налаштування зображення, WDR, HLC, BLC; протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP; аудіо: вхід x1/вихід x1; кнопка reset; живлення DC12 В/PoE (IEEE802.3af); ступінь захисту IP66; габаритні розміри Ø 64 / 170 мм (з кронштейном); вага 400 г
IP-відеокамера Light Vision VLC-5192WI-N для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 30 м. Можливе живлення через PoE. Циліндричний металевий корпус із класом захисту IP66.
Застосування
Камеру у металевому корпусі із класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, 1920*1080 пікселів.
- Матриця 1/2.8" Sony IMX322.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм.
- Сучасний стандарт компресії відео H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 30 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримуються протоколи обміну даних: TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP.
- Камера має один аудіовхід та один аудіовихід, кнопку скидання.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: WDR (дозволяє отримувати якісні знімки за будь-якої освітленості), HLC (компенсація яскравого засвітлення), BLC (компенсація заднього світла).
- Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE | Да |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 64 / 170 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴





