Монтажна основа SEVEN M721 white
- В наявності
- Код: M721w
237 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості монтажної основи для камер відеоспостереження SEVEN M721 white:
- Монтажна основа для відеокамер SEVEN Systems: IP-7212PA, IP-7214PA, IP-7215PA, IP-7218PA.
- Корпус метал.
- Розміри: φ99 x 60 (H) мм.
- Колір білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип кріплення кронштейна | Настінне кріплення для камер відеоспостереження в стандартному корпусі |
| Тип пристрою | Кожух |
| Загальні | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴









