SEVEN IP-7218PA PRO — це купольна 8-мегапіксельна IP-відеокамера з вбудованою пам'яттю, слотом під SD карту до 512 ГБ та інфрачервоною підсвіткою, призначена для роботи як зовні, так і всередині приміщень.
Застосування камери відеоспостереження SEVEN IP-7218PA PRO
Камера SEVEN IP-7218PA PRO є універсальним пристроєм і може бути застосована як для житлових приміщень для домашнього спостереження, так і для будь-якого типу комерційної або промислової нерухомості, для спостереження за периметром, охоронною зоною або окремими точками. Камера здатна працювати в складі системи відеоспостереження, а також як повністю автономний пристрій, виробляючи запис відео на SD карту. Встановлення та під'єднання камери безпеки до комп'ютера, відеореєстратора, роутера, світчу відбувається за крученою парою.
Найчастіше такі відеокамери встановлюють:
У дворі на ділянці, на дачі, всередині приватного або багатоквартирного будинку.
У під'їзді, у ліфті, сходовому майданчику над вхідними дверима, на вході або в окремій кімнаті квартири.
В офісах, банках, на паркінгах для зовнішнього спостереження за машиною.
У дитячому садку, школі, університеті.
У супермаркетах і магазинах для спостереження за касиром або торгових залах, в окремих ларках.
У гаражах, СТО, мийках.
На складах, на будівництвах, на заводах, фабриках та цехах тощо.
Особливості купольної IP-камери спостереження SEVEN IP-7218PA PRO
Корпус камери зовнішнього спостереження SEVEN IP-7218PA PRO
Камера зроблена в повністю металевому антивандальному корпусі.
Камера захищена від вологи за стандартом IP67 і підходить для встановлення на вулицю або всередині приміщення.
Колір білий.
Розміри ≥96 x H 91 мм.
Вага камери 600 г
Матриця камери стеження SEVEN IP-7218PA PRO
IP-відеокамера побудована на базі 8-мегапіксельної CMOS матриці SONY STARVIS IMX415 з фізичним розміром 1/2,8", завдяки якій досягається найвища чутливість у кольоровому режимі, що дорівнює 0,001 Lux.
STARVIS — це піксельна технологія із задньою підсвіткою, яка використовується в датчиках зображення SONY для забезпечення високої якості зображення не тільки в видимому світлі, а й у ближньому інфрачервоному діапазоні, що дає змогу вловлювати набагато більше світла в умовах екстремально низької освітленості, порівнюючи зі звичайними матрицями. Завдяки цьому досягається збільшений динамічний діапазон і чимале зменшення цифрового шуму, що дає змогу фіксувати набагато більше деталей на зображенні як удень, так і вночі.
Об'єктив відеокамери SEVEN IP-7218PA PRO
Камера відеоспостереження SEVEN IP-7218PA PRO обладнана якісним ширококутним об'єктивом RICOM з фіксованою фокусною відстанню f=3.6 мм і світлосилою F1.4.
Кути огляду камери становлять:
діагональний — 97°
горизонтальний — 84°
вертикальний — 48°
Камера спостереження SEVEN IP-7218PA PRO з ІЧ-підсвіткою і нічним баченням
Як інфрачервона підсвітка використана ефективна SMART EXIR-підсвітка, яка дає змогу рівномірно підсвітити простір перед камерою на відстані до 30 метрів в умовах повної темряви. Перехід камери в нічний чорно-білий режим і вмикання ІЧ-підсвітки відбувається автоматично завдяки вбудованому датчику освітленості. Підсвітка є адаптивною й змінює свою інтенсивність залежно від наближення об'єкта спостереження до камери, що дає завжди інформативне нічне знімання та виключає засвічення камери.
Потоки відео- та кодек стискання мережевої камери SEVEN IP-7218PA PRO
У відеокамері використовується сучасний ефективний кодек стискання H.265+ для формування трьох відеопотоків, завдяки якому досягається порівняно невеликий розмір архіву за збереження високої якості відео. Також підтримуються кодеки H.264+ і MJPEG.
Перший потік: 8МП (3840 x 2160) @25 к/с, 6 МП (3072 x 2048) @25 к/с, 4МП (2592 x 1536) @25 к/с, 3МП (2560 x 1440) @25 к/с, 2МП (1920 x 1080) @25 к/с.
Другий потік: 1 МП (1024 x 720) @25 к/с, D1 (720 x 480) @25 к/с, CIF (352 x 288) @25 к/с.
Третій потік: 1 МП (1024 x 720) @25 к/с, D1 (720 x 480) @25 к/с, CIF (352 x 288) @25 к/с.
Вбудований активний мікрофон камери відеоспостереження SEVEN IP-7218PA PRO
SEVEN IP-7218PA PRO — це IP-камера відеоспостереження, у яку на фронтальній панелі вбудований активний мікрофон із підсилювачем, що дає змогу записувати відео з чудовим і деталізованим звуком. Використання кодека AAC дає змогу записувати якісніше аудіо з розширеним діапазоном, порівнюючи зі звичайним G711U.
Камера з записом на карту пам'яті SEVEN IP-7218PA PRO
Слот для карт пам'яті дає змогу встановлювати в IP-камеру Micro SD карти з обсягом до 512 ГБ, які використовуються для запису відео та фото, що дає камері працювати автономно без зовнішнього відеореєстратора. На флешку можна записувати як постійне відео, так і за детектором руху в максимальній роздільній здатності 8 МП (3840 x 2160) зі звуком.
Під час відеопотоку 8 МП з оптимальною швидкістю 6 Мбіт/с для кодека H.265+, постійне записування витрачає 63 ГБ на день. Запис за детекції руху зазвичай займає удвічі менше дискового простору.
Вбудована пам'ять у камеру SEVEN IP-7218PA PRO
У відеокамері використовується вбудована пам'ять обсягом 4 ГБ доступна для запису відео та фото.
Мобільний застосунок Bitvision для камери SEVEN IP-7218PA PRO
Переглядати IP-відеокамеру SEVEN IP-7218PA PRO можливо за допомогою безплатного мобільного застосунка Bitvision, доступного смартфонів на основі платформ iOS і Android дистанційно з будь-якої точки світу. Для під'єднання до камери використовується P2P-з'єднання, завдяки якому не потрібне складне налаштування мережі. Застосунок дає змогу переглядати онлайн як живе, так і архівне відео з камер і відеореєстраторів, а також змінювати параметри та параметри пристроїв.
Хмарне зберігання відео для камери SEVEN IP-7218PA PRO
Як хмарне сховище відео використовується фірмовий сервіс Bitvision, через мобільний застосунок, а також підтримується запис подій у хмару Google Drive і Dropbox.
Під'єднання до камери SEVEN IP-7218PA PRO в локальній мережі та через інтернет
Відеокамера може бути використана як у складі системи відеоспостереження з записуванням відео на відеореєстратор або сервер із віддаленим доступом, так і автономно для запису відео на карту пам'яті. Для налаштування й керування камерою можна використовувати:
WEB інтерфейс камери за допомогою таких інтернет-інтерфекторів, як-от: Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer та інші або навіть мобільні браузери на телефоні.
Мобільний застосунок Bitvision.
Програму керування iVMS320 для комп'ютера під керуванням операційних систем Windows або Mac.
IP- адрес типово — 192.168.1.168. Логін: admin. if7: admin
Інтеграція зі сторонніми продуктами камери відеоспостереження SEVEN IP-7218PA PRO
Для під'єднання до сторонніх відеореєстраторів, наприклад, Hikvision, Dahua, Uniview та інші, CCTV-камера SEVEN IP-7218PA PRO використовує ONVIF 19.12 з підтримкою профілів S, G і T, що забезпечує безпроблемну роботу з передаванням подій, як-от детекція руху та інших. Також є можливість використовувати RTSP.
Функції IP-камери SEVEN IP-7218PA PRO
HDR (High Dynamic Range) — це функція, що дає змогу розширити динамічний діапазон, що забезпечує збалансоване зображення навіть за інтенсивного змінюваного освітлення. Відеокамера робить два знімки, один недостатньо експонований, а другий перероблений, після чого вони підсумовуються для формування одного кадру. Технологія HDR вирівнює контраст на всьому зображенні, що дає змогу переглядати одночасно та сильно засвічені зони, і зони з низьким рівнем освітленості.
BLC (Back Light Compensation) — це функція камери відеоспостереження, яка дає змогу компенсувати надлишки освітлення на об'єкті відеоспостереження.
HLC (High Light Compensation) — це функція, яка дає змогу компенсувати дуже яскраві джерела освітлення в кадрі.
3DNR (3D adaptive Noise Reduction Filter) — функція зменшення та фільтрації шумів, яка оптимізує співвідношення сигнал/шум, що дає змогу бачити чіткіше та чистіше зображення з набагато більшою кількістю деталей в умовах низької освітленості або у разі швидкого руху об'єкта.
Антитуман (Defog) — функція, що дає змогу відновити розмите зображення в умовах туману, пилової бурі або смогу.
Режим коридору — функція, що дає змогу формувати вертикальне зображення і співвідношення сторін, наприклад, 9:16, що дає змогу отримати набагато більше інформації в кадрі під час використання відеокамери у вузьких і протяжних коридорах, тунелях, казанопроводах або вздовж огорож.
Короткі спотворення — функція корекції ступеня спотворення зображення внаслідок використання ширококутних об'єктивів.
Живлення відеокамери SEVEN IP-7218PA PRO
IP-камера SEVEN IP-7218PA PRO підтримує живлення PoE за стандартом IEEE 802.3af використовуючи Ethernet кабель, набагато зменшуючи витрати на проведення та спрощуючи монтаж системи. Також можна живити камеру від блока живлення або безперебійника з напругою DC 12 V. Споживання камери не перевищує 9W.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Starlight |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Sony Exmor |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 600 г |
| Висота | 91 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 96 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Ширина | 96 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 48 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 84 град. |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Світлосила об'єктива | 1.4 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Чутливість | 0.001 люкс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дальність підсвічування (м) | 30 |
| Додаткові можливості | PoE живлення ⁇ Вбудований мікрофон ⁇ Підтримка microSD |
| Тип підсвічування | ІЧ-підсвітка SMART IR EXIR LED |
| Фокусна відстань (мм) | 3.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 796 ₴









