Блок живлення 12В/2А SEVEN PS-767W
- В наявності
- Код: PS767W
297 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення (БЖ) - це пристрій, призначений для формування напруги, необхідної системі з напруги електричної мережі.
Особливості адаптера живлення 12В/2А SEVEN PS-767W:
- ББ
Технічні характеристики імпульсного блока живлення 12В/2А SEVEN PS-767W:
- Вхідна напруга 110-240В.
- Вихідна напруга 12В.
- Сила струму на виході 2А (25Вт).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 25 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 2.08 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вихідна напруга | 11.6 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.076 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴








