CSB GP 645 Акумулятор, 6 Вольт, 4,5 Ампер-годин (Ah)
- В наявності
- Код: CSB GP 645
624 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні сфери застосування:
Укомплектовуються - джерела безперебійного живлення, охоронні та пожежні системи, обладнання електрозв'язку, аварійне освітлення, телеметричне обладнання, портативна вимірювальна апаратура, електроінструмент, газонокосарки, вакуумні очищувачі, контрольне та інше обладнання.
Розрядні характеристики акумуляторних батарей серії GP та HR


Переваги акумуляторів CSB серії GP та HR
- Термін експлуатації – до 5 років.
- Не потребує обслуговування та доливів води.
- 260 циклів заряду за умови, що акб розріджується на «0»
- Гарантія 12 місяців або 260 циклів за повного розряду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 12 місяців |
| Ємність акумулятора(А/год) | 4.5 А/ч |
| Напруга(В) | 6 В |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴



