SEVEN CR-778 - Програмований контролер з кодовою клавіатурою, вбудованим зчитувачем і можливістю забезпечити доступ до 2000 користувачів. Цей контролер призначений для організації доступу через один двері в житлові, офісні і виробничі приміщення. Клавіатура захищена, що робить неможливим вдихання пилу всередину пристрою, що у свою чергу забезпечує безвідповідну роботу і повний функціонал клавіатури.
Спеціальні Контролер СКУД SEVEN CR-778:
- Призначено для внутрішньої установки.
- Підтримуваний стандарт карт EM-Marin 125 кГц.
- Можливість проходу за допомогою карти, коду, карти + коду.
- Кількість користувачів до 2000.
- Додавання або вилучення карт здійснюється за допомогою клавіатури.
- Світлова двоколірна індикація (червона і зелена) служить для контролю доступу і програмування контролера.
- Налаштування затримки відкриття дверей.
- Обчислювати карти або колоди можна при відстані до 50 мм.
- Реле вбудоване (NO, COM, NC).
- Можливість з' єднання з кнопками виходу, дверним дзвінком, електромагнітним, електромеханічним та електроригельним замком і електромеханічним защечками.
- Корпус виготовлений з пластику.
- Габарити: 115x45x18 мм.
Адресна пам' ять.
Приклад використання: В офісі є 100 працівників. Коли ми додаємо карти в контролер, то присвоюємо кожному співробітнику ID номер. І якщо співробітник втратив ключ або звільнився, ви просто видаляєте його ID з контролера і після цього його ключ або пін-код більше недійсний. Таким чином, не потрібно чистити всю пам'ять контролера і додавати ключі заново.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Підтримка стандартів | EM Marine |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Локальне |
| Загальні | |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 515 ₴





