



Замок електромагнітний 350кг SEVEN ML-7724
- В наявності
- Код: ML7724
1 599 ₴
+380 (67) 263-44-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис електромагнітного замка на двері SEVEN ML-7724
SEVEN ML-7724 - електромагнітний накладний замок з силою утримання 350 кг. Призначений для важких дверей, завдяки своїй силі утримання замок можна поставити на броньовану, металеву, дерев'яну або металопластикові двері (з використанням ). Він буде надійно фіксувати двері в закритому стані.
Найчастіше використовуються в якості виконавчих пристроїв в сю і управління доступу (на вхідні двері в під'їздах, офісах, банках, бізнес центрах та ін. приміщеннях). Сумісний з відеодомофонами, кодовими клавіатурами, зчитувачами, котроллерами, кнопками виходу і іншими пристроями СКУД.
ed/2Im</a>VDVLrGNs?rel=0&loop=0&autoplay=0&controls=1&showinfo=1&disablekb=0&modestbranding=0" width="560">
Технічні характеристики магнітного замка SEVEN ML-7724
Принцип роботи заснований на примагнічуванні відповідної планки, яка кріпиться на двері доа дверній коробці. При відсутності живлення - замок відкривається, що відповідає вимогам протипожежної безпеки.
У наших замках використовується мідна обмотка на котушці, таким чином магніт не втратить силу утримання через певний проміжок часу.
LED індикація.
Сила утримання: 350 кг.
Живлення: DC12В / 24В 400mA, DC24V 200mA.
Габарити:
Замок 250х64х32 мм.
Зворотна планка (якір) 180х38х12 мм.
Комплектація електромагнітного замка 350 кг SEVEN ML-7724:
Електромагнітний замок.
Зворотна частина (планка).
Кріпильний комплект.
Монтажний стікер з розміткою.
Інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Корпус замку | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 64 мм |
| Основні | |
| Сила утримання | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴



