Кошик
321 відгук
+380 (67) 263-44-37
Садко - Все для Вашего Безопасного Комфорта

Минимум ресурсов - надежный результат Orion NOVA XS прибор нового поколения для охраны объектов малой площади

Минимум ресурсов - надежный результат Orion NOVA XS прибор нового поколения для охраны объектов малой площади

Orion NOVA XS - прибор охранной сигнализации серии «Orion NOVA» поколения II - это лучшее бюджетное решение для надежной охраны объектов малого размера, например торгового места, гаража, небольшой квартиры или входной группы на любых других объектах.

 

Поддержка современных мобильных сервисов делает систему, построенную на базе ППК «Orion NOVA XS», чрезвычайно доступной и удобной на всех этапах ее эксплуатации: от настройки до повседневного пользования и обслуживания.

 

ППК «Orion NOVA XS» дає можливість проектувати як пультову, так і автономну професійну систему безпеки, що відповідає вимогам європейського стандарту EN50131 Grade 2.

ППК «Orion NOVA XS» - це втілення передових технологій в компактному корпусі з сучасним дизайном, стане доповненням до будь-якого інтер'єру.

Більше інформації про прилад охоронної сигналізації «Orion NOVA XS» можна ознайомитися тут --- https://cadko.in.ua/p1061489316-pribor-ohrannoj-signalizatsii.html

Інші новини
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Контакти
Інтернет-магазин "САДКО"
Дніпро, Україна
+380 (67) 263-44-37

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner