Кошик
421 відгук

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 263-44-37
Садко - Товары для Всей Семьи

Контролер для невеликого офісу: вдень – система доступу з веденням протоколу в хмарі; вночі – повноцінна система охоронної сигналізації.

Контролер для невеликого офісу: вдень – система доступу з веденням протоколу в хмарі; вночі – повноцінна система охоронної сигналізації.

Generic– контролер, призначений для охорони приміщень і контролю доступу. Прилад працює з двома розділами (групи – окремі приміщення або області) охорони, і стежить за станом 6 шлейфів з охоронними датчиками. Ціна контролера без дисплея – 9⃣5⃣$
Ціна контролера з дисплеєм – 1⃣1⃣5⃣$ Можливості контролера VLU-GSM Generic · Можливість створення двох груп: працюють, як дві незалежні системи. · 8 користувачів з правами постановки/зняття системи з охорони. · 2000 користувачів з правами доступу за розкладом. · 6 програмованих дротяних зон. · Програмований вихід OUT. · Силовий вихід AUX. · Вихід сирени BELL. · Можливість постановки на охорону / зняття з охорони об'єкта: - Дзвінком з мобільного телефону; - Брелоком «Touchmemory» / Проксіміті картою; - Зоной­ ·­ ­Длина пароля от 4 до ­6 цифр. ·­ ­События передаются на­ мобильный телефон по­льзователя по SMS и/и­ли в голосовом дозвон­е, а так же на облачн­ый сервис. ·­ ­Возможность проверки ­баланса на счету SIM­–­ карты, установленной­ в модуле. ·­ ­Возможность передачи USSD­ команд, для выполнен­ия на централи. ·­ ­Возможность подключен­ия аудиоканала. ·­ ­Контроль напряжения п­итания. ·­ ­Возможность настройки­ системы: – через порт USB.­ – с помощью сети GSM ­(голосовое меню или S­MS). ·­ ­Энергонезависимая пам­ять для хранения до 1­6000 событий. · Додавання, видалення користувачів через WEB-інтерфейс. · Всі події відображаються ON LINE в особистому WEB-кабінеті в хмарному сервісі. · Можливість підключення РК дисплеїв або клавіатур «Satel» для моніторингу стану системи. · Можливість підключення датчиків руху, затоплення, сирен і пожежних сповіщувачів.
Гарантія 1⃣2⃣ місяців👆 По всім питанням і для замовлень⤵
📱Viber/WhatsApp/Sms +38(067)263-44-37.
📧e-mail: sadko_fs@mail.ru.
Доставка по всій Україні!💛💙

Інші новини
Контакти
Інтернет-магазин "САДКО"
Київ, Україна
+380 (67) 263-44-37

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner