2 Mp внутрішня IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi; матриця: 1/2.7" CMOS; об'єктив f=2.8 мм; ІЧ-підсвічування до 10 м; вбудований мікрофон та розмовний динамік; стиснення H.265 / H.264; роздільна здатність 2 Mp (1920*1080); чутливість 0.03 lux@F2.5, AGC ON / 0.007 Lux@F1.2, AGC on, 0 Lux з ІЧ; механічний ІЧ-фільтр; RJ45; підтримка P2P; бітрейт: 128 Kbps ~ 6Mbps; живлення DC 12 В / PoE; запис на MicroSD карту (до 128 Гб); ступінь захисту IP33; розміри 130 / 71.7 / 71.7 мм; вага 0.14 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону|Виявлення перетину лінії|Виявлення розмиття відео|Захист периметру |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1 RJ45 10M/100M |
| Внешний вид | Кубічна |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Динамики | Да |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 Гб |
| Класс защиты | IP33 |
| Кількість користувачів онлайн | 4 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Операционная система | Embedded Linux |
| Питание | DC 12 В |
| Протоколи | DDNS, DHSP, DNS, PP POE, TCP/IP, UDP |
| Підтримка браузерів | Internet Explorer |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30° C - +60° C |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 130 / 71.7 / 71.7 мм |
| Світлочутливість | 0.07 Люкс |
| Серия | S |
| Совместимость | Dahua|Hikvision|ONVIF |
| Спрацювання за подією | За тривогою , За часом , Ручний, За аналітикою , За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |
Информация для заказа
- Цена: 2 776 ₴





