Датчик витоку газу Trinix TRX-105GD (27-00069)
- В наличии
- Код: 27-00069
630 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Датчик витоку горючих газів; сенсор: аварійна концентрація: 6%LEL (±5%LEL); метод тривоги: звукова (≥88dB) та світлова; реагує на скраплений газ (LPG), метан (природний газ), діоксид вуглецю, біогаз, вугільний газ, чадний газ не виявляє; релейний вихід: NC/NO (перемикання джампером); напруга живлення DC 12/24 В; струм споживання ≤150 мА; автоматичне скидання тривоги у разі зниження концентрації; тип встановлення: стельовий; розміри Ø103 / 54 мм; вага 123 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 123 г кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12/24 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 88 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Стельовий |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 103 / 54 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Ток потребления | 150 мА |
| Тип датчика | Витоку скрапленого газу (LPG), природного газу, діоксиду вуглецю, біогазу, вугільного газу |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Тип сенсора | Напівпровідниковий |
Информация для заказа
- Цена: 630 ₴



