Абонентський оптичний термінал ХPON ONU GPON/EPON Trinix TRX-PG100 1 PON Port/1 Gigabit RJ45 (73-00673)
- В наличии
- Код: 73-00673
599 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
XPON ONU абонентський оптичний термінал; 1x PON-порт, 1x LAN-порт 10/100/1000 Мбіт/с; PON: протоколи GPON, EPON; LED-індикація стану роботи; живлення DC 12 В/0.5 А, зовнішній блок живлення у комплекті; робоча температура -10°C~+50°C; розміри 78 / 78 / 28 мм; вага 62 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Вес | 62 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 1, PON x1 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В / 500 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 1 |
| Количество PON-портов | 1 |
| Количество портов | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Протоколи PON | EPON, GPON |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 78 / 78 / 28 мм |
| Тип устройства | Абонентський оптичний термінал |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴











