Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE SIRIUS 45W 30000mAh 5V/9V/12V/24V/PoE, LiFePO4 2*15Ah, для роутера та оптичного
- В наличии
- Код: 42-00250
5 126 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення з 2 вбудованими акумуляторними батареями LiFePO4 ємністю 15000 мА·год (загальна ємність 30000 мА·год) та роз’ємами Type-C; максимальна вихідна потужність 45 Вт; вихідні інтерфейси USB/DC x2, Type-C x2, DC x5, Passive PoE, вихідна напруга 5 В + 9 В + 12 В + 24 В (Passive PoE); вихідна напруга/струм кожного виходу: USB1-2/DC1-2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А, Type-C1-2: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1.5А, DC3-4: 9В/2А, DC5-7: 12В/3.75А, Passive PoE: 24В/1А; вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц, PV-вхід для сонячної панелі 9-22 В, 18 Вт макс.; час розряду 7 годин (модель тестувалася струмом розряду 1 А, потужність 12.6 Вт), час заряду до 100% без навантаження – 2 год 20 хв, час заряду до 100% з навантаженням 12.6 Вт – 3 год 20 хв; розміри 211 / 130 / 85 мм, вага 1570 г. У комплекті: мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 83 см; розгалужувач живлення DC-2 DC 5*2.5 довжиною 110 см з роз'ємами; розгалужувач живлення DC-2 DC 5*2.5/ DC 3.5*1.35 довжиною 110 см з роз'ємами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKE |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.57 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Входное напряжение | 100-240 В, 9-22 В (сонячна панель) |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Интерфейсы | DC x 7, PoE x 1, USB Type-C x 2, USB x 2 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 211 / 130 / 85 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 5 126 ₴












