Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 12.8В 20А*год LiFePO4 LiTime L12V20-20-BASIC-4-A20 (44-00520)
- Нет в наличии
- Код: 44-00520
4 504 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4); ємність 20 А·год (256 Вт·год); напруга 12.8 В; макс. струм заряду 20 А / розряду 20 А; кількість циклів: >4000; тип клем M5; можливе послідовне підключення до 4 батарей та паралельне до 4 батарей; клас захисту IP65; розміри 181 / 77 / 170 мм; вага 2.33 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiTime |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество циклов | > 4000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна енергоємність | 256 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 181 / 77 / 170 мм |
| Тип клем | M5 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 4 504 ₴



