
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна з Bluetooth 12.8В 140А*год LiFePO4 LiTime H190 L12V140-150-H190-BT-4-AC150 (44-00516)
- В наличии
- Код: 44-00516
21 639 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) з Bluetooth; ємність 140 А·год (1792 Вт·год); напруга 12.8 В; макс. струм заряду 140 А / розряду 150 А; кількість циклів: >4000; підключення через Bluetooth до мобільного застосунку LiTime для моніторингу та керування параметрами акумуляторної батареї; тип клем M8; можливе послідовне підключення до 4 батарей та паралельне до 4 батарей; захист від заряджання за низьких температур; клас захисту IP65; розміри 358 / 177 / 189 мм; вага 12.96 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LiTime |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество циклов | > 4000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна енергоємність | 1792 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 140 А |
| Максимальний струм розряду | 150 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 358 / 177 / 189 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 21 639 ₴



