Жорсткий диск 3.5" 6TB 256MB Western Digital Purple WD64PURZ (090-00195)
- В наличии
- Код: 090-00195
11 408 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жорсткий диск ємністю 6 ТБ; типорозмір 3.5″; інтерфейс SATA III; обсяг буфера 256 МБ; швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.; швидкість передачі даних з кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с; підтримує одночасний запис з 64 камер; розміри 147 / 101.6 / 26.1 мм; вага 570 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Western Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | SATA III |
| Гарантія | 36 міс. |
| Обсяг накопичувача | 6 ТБ |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв. |
| Скорость передачи | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с |
| Тип устройства | Жорсткий диск |
| Формфактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 11 408 ₴



