Термостат до комутаційних шаф Trinix TRX (25-00124)
- В наличии
- Код: 25-00124
644 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термостат до комутаційних шаф для керування роботою вентиляторів; температура регулювання від 0°C до 60°C; тиип контакту: нормально-відімкнений (NO); максимальна комутаційна здатність 10 А за AC 250 В; клас захисту IP20; встановлення на DIN-рейку; робоча температура -10°C~+60°C; розміри 60 / 35 / 40 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 60 / 35 / 40 мм |
| Тип устройства | Термостат |
| Формфактор | 19" |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 644 ₴












