Серверна полиця Trinix TRX-800D/SH Black для комутаційної шафи глибиною 800 мм (25-00126)
- В наличии
- Код: 25-00126
855 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серверна полиця для комутаційної шафи глибиною 800 мм; максимальне навантаження 80 кг; матеріал корпусу сталь; розміри 488 / 500 / 48 мм; товщина металу 2 мм; кріпильні елементи в комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Розміри | 488 / 500 / 48 мм |
| Тип устройства | Полиця |
| Формфактор | 19" |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 855 ₴










