Радіокомплект одноканальний Trinix TRX-102RK (27-00042)
- В наличии
- Код: 27-00042
720 ₴
684 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одноканальний радіокомплект дистанційного керування до 35 м. До комплекту входять радіоконтролер у захисному боксі та 2 радіобрелока на 2 кнопки, частота 433.92 МГц; код, що приймається: фіксований; один релейний вихід NO/NC/COM (реле: 10А 250VAC, 30VDC); імпульсний/тригерний режими; максимальний запис – 19 кнопок/каналів; напруга живлення 12 В; струм споживання до 10 мА; робоча температура -25 °C ~ +70 °C; габарити радіоконтролера в боксі 40 / 35 / 25 мм, габарити радіобрелока 60 / 30 / 10 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 35 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Контакти реле | NO/NC/COM |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 12 В |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 35 / 25 мм |
| Тип устройства | Комплект радіоконтролера |
| Ток потребления | 10 мА |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 684 ₴












