Датчик руху мікрохвильовий Trinix TRX-1B/4M (25-00121)
- В наличии
- Код: 25-00121
733 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мікрохвильовий датчик руху для автоматичного відчинення дверей; зона виявлення до 4х2 метрів (за висоти встановлення 2.2 м), кут встановлення 0-90°; робоча частота 24.125 ГГц; режим виявлення: одностороннє на наближення; релейний вихід COM/NO (12-24 В до 2 А); можливість налаштування чутливості та напрямку антени; живлення AC/DC 12-24 В; довжина комплектного кабелю 2.5 м; висота встановлення до 2.2 м; матеріал корпусу ABS-пластик; клас захисту IP54; робоча температура -20°C~+55°C; 120 / 80 / 50 мм; вага 90 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 4x2 м |
| Живлення пристрою | AC/DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Количество лучей | 1 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | AC/DC 12-24 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -25°C ~ +55°C |
| Розміри | 120 / 80 / 50 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Руху |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип сенсора | Мікрохвильовий |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 733 ₴










