Контролер індукційної петлі Trinix TRX-1200DLD двоканальний (71-00157)
- В наличии
- Код: 71-00157
4 709 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Двоканальний контролер індукційної петлі; індуктивність шлейфа 80-1000 мкГн; 4 релейні виходи (2 на канал); 10-рівневе налаштування чутливості; час відгуку 35 мс; розпізнавання напрямку руху, функція затримки 0-4.5 с, функція постійної присутності, самодіагностика; робоча напруга AC 220 В; встановлення на DIN-рейку; діапазон робочих температур -40°С…+65°С; пластиковий корпус; габаритні розміри 100 / 118 / 70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індуктивність петлі | 80-1000 мкГн |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 4 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Питание | AC 220 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 100 / 118 / 70 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Контролер індукційної петлі |
| Число каналов | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 709 ₴












