Контролер індукційної петлі Trinix TRX-1100SLD одноканальний (71-00156)
- В наличии
- Код: 71-00156
1 151 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Одноканальний контролер індукційної петлі; індуктивність шлейфа 80-1000 мкГн; 4-рівневе налаштування чутливості; 2 релейні виходи; час відгуку 10 мс; функція постійної присутності, ручне скидання; робоча напруга AC 220 В 50/60 Гц; встановлення на DIN-рейку; діапазон робочих температур -20°С…+65°С; пластиковий корпус; габаритні розміри 75 / 40 / 105 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індуктивність петлі | 80-1000 мкГн |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12-24 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Питание | AC 110/220 В+10% 50/60 Гц; DC 12/24 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 75 / 40 / 105 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип устройства | Контролер індукційної петлі |
| Число каналов | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 151 ₴












