Кнопка виходу безконтактна накладна Trinix ART-930W водонепроникна (70-00039)
- В наличии
- Код: 70-00039
518 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу безконтактна; тип контакту НР, НЗ; регульована дальність спрацювання 3-15 см; максимальний струм/напруга комутації 1A@36VDC; живлення DC 12 В; LED-індикація стану роботи; накладний тип монтажу; ступінь захисту IP68; матеріал корпусу цинковий сплав; розміри 80 / 32 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 80 / 32 / 20 мм |
| Световая индикация | Двоколірна |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 518 ₴











