Клавіатура з WiFi, з контролером, розпізнаванням облич та зчитувачем карт EM-Marine Trinix TRK-1400EVW (WF) з підтримкою Tuya
- В наличии
- Код: 71-00149
3 820 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна сенсорна клавіатура/контролер з розпізнаванням облич та вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125 кГц); вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; дистанція розпізнавання облич 1 м; дальність зчитування карт 2-5 см; одне реле (max 1А); регульований час відчинення дверей 0-99 с; вхід/вихід Wiegand-26/34; контроль доступу: за обличчям, кодом, картою, через мобільний застосунок; пам’ять 2000 карт/кодів, 100 облич; підсвічування клавіатури; живлення DC12 В, споживання у режимі очікування 30 мА; металевий антивандальний корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура від -45˚C до +60˚C; розміри 107 / 72 / 21 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 карток/кодів + 100 облич |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Біометрія | Обличчя |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см – карти, 1 м – обличчя |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Пам'ять кодів | 2000 |
| Пам'ять облич | 100 |
| Питание | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 107 / 72 / 21 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 820 ₴










