Клавіатура з контролером і зчитувачем EM-Marine та Mifare Trinix TRK-1401EMW водонепроникна (71-00150)
- В наличии
- Код: 71-00150
1 282 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономна клавіатура/контролер з вбудованим зчитувачем карток і брелоків EM-Marine (125kHz) та Mifare (13.56MHz); дальність зчитування карт 3-6 см; одне реле (max 1А); інтерфейс Wiegand-26/34 – можна підключити додатковий зчитувач; контроль доступу: за кодом, картою або комбінації карта + код; пам’ять 2000 користувачів; регульований час відчинення дверей: 0-99 с; підсвічування клавіатури; живлення DC 12 В, споживання струму в режимі очікування 30 мА; пластиковий водонепроникний корпус; ступінь захисту IP68; робоча температура від -45˚C до +60˚C; розміри 115 / 75 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Тип | Клавиатура |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Пам'ять кодів | 2000 |
| Питание | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 115 / 75 / 20 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 282 ₴












