Зчитувач карт EM-Marine, HID та Mifare Trinix TRR-1108EHMW водонепроникний (71-00154)
- В наличии
- Код: 71-00154
1 936 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вуличний водонепроникний зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine, HID (125kHz) та Mifare (13.56MHz); дальність зчитування 2-5 см, швидкість зчитування 0.1 с; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення 9-16 В; споживання струму 30 мА; корпус метал + пластик; ступінь захисту IP68; робоча температура -45°C~+60°C; розміри 100 / 50 / 20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 9-16 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 100 / 50 / 20 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, HID, Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Цвет | Срібний, Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 936 ₴









