Контролер зі зчитувачем карт EM-Marine та Mifare Trinix TRR-1103EMW водонепроникний (71-00153)
- В наличии
- Код: 71-00153
1 151 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний контролер/зчитувач EM-Marine 125 kHz та Mifare 13.56MHz, водонепроникний; одне реле (max 1 А); 10000 користувачів; дальність зчитувача карт 2-5 см; час відчинення дверей 0-99 с (налаштовується); програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12 В, споживання в режимі очікування 30 мА; матеріал корпусу ABS-пластик; ступінь захисту IР68; робоча температура від -45°C до +60°C; розміри 82 / 42 / 15 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал | ABS-пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Питание | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 82 / 42 / 15 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 1 151 ₴











