WiFi маршрутизатор 2.4 ГГц; стандарт WiFi IEEE 802.11b/g/n, частота WiFi 2.4 ГГц; швидкість передачі 300 Мбіт/с; процесор з частотою 580 МГц; 1 порт WAN 100 Мбіт/с, 4 порти LAN 100 Мбіт/с; режими WiFi-маршрутизатор / точка доступу / WiFi-розширювач / WISP / Mesh сателіт; площа покриття 90 м², рекомендована кількість клієнтів 30; максимальна ширина каналу Wi-Fi 40 МГц; 4 фіксовані антени; гостьова мережа; MU-MIMO; DNS, DDNS; VPN клієнт PPTP / L2TP / WireGuard; живлення 5 В/1 А, блок живлення у комплекті; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 220 / 135 / 30 мм; вага 249.8 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| WAN-порт | Ethernet |
| Антена | 4 зовнішні всеспрямовані |
| Беспроводной стандарт | 802.11b/g/n |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Интерфейсы | LAN 10/100Mbps x 4, WAN 10/100Mbps x 1 |
| Количество LAN-портов | 4 |
| Количество портов | 5 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оперативная память | 64 Мб |
| Особенности | DDNS, DNS, Mesh |
| Питание | DC 5 В / 1 А |
| Применение | Для дому, Для офісу |
| Пропускна здатність Wi-Fi | 300 Мбіт/c |
| Процессор | 580 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка VPN | L2TP, PPTP, WireGuard |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Режимы работы | Mesh сателіт, WISP, Клієнт, Маршрутизатор, Розширювач, Точка доступу |
| Розміри | 220 / 135 / 30 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 (802.11n) |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
| Установка | Внутрішнє |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |
| Частота роботи Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Швидкість LAN-портів | 10/100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 150-449 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 736 ₴








