Комплект IP-відеодомофона з WiFi TVT TE-KT6101-001 White: відеодомофон 7" TD-E2137-PE/TP/WF, відеопанель 2Mp TD-E3110-IC/PE/WF,
- В наличии
- Код: 82-00412
12 981 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект відеодомофона з WiFi: 7" IP-відеодомофон, 2Mp IP-відеопанель, кутовий кронштейн та комплект з козирка та монтажної коробки для відеопанелі. IP-відеодомофон з WiFi: 7-дюймовий сенсорний IPS-екран; підключення до 16 IP-камер максимальною роздільною здатністю 6Mp; роздільна здатність запису 2Mp; кількість пристроїв для одночасного перегляду 4; інтерком на 6 домофонів; карта пам'яті microSD до 256 ГБ; 8 тривожних входів; 2.4G WiFi; RJ45 100Mbps; живлення DC 12 В/PoE; розміри 180.6 / 135.6 / 26.8 мм; вага 360 г. IP-відеопанель / дверний відеодзвінок з підтримкою WiFi: роздільна здатність 2 Мп, вбудований зчитувач карт Mifare; робота через WiFi (2.4 ГГц) із застосунком SuperCam Plus; кути огляду горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170°; ІЧ та LED-підсвічування; слот для карт пам'яті micro SD до 256 ГБ; живлення DC 12 В/PoE; клас захисту IP65; робоча температура -40°C~+60°C; розміри 150 / 50 / 29.8 мм, вага 145 г. Кутовий кронштейн для IP-відеопанелі для настінного накладного монтажу; пластиковий корпус; розміри 147 / 47 мм, кут нахилу 17 / 6 мм. Комплект з козирка та монтажної коробки для IP-відеопанелі для настінного накладного монтажу, є нижній вхід для кабелю; матеріал корпусу для кріплення домофона – металевий, захист від опадів – пластиковий; розміри 158 / 60 мм, виступ козирка від опадів 46 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Количество абонентов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | IPS |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зчитувач | Mifare |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Горизонтальний 139°, вертикальний 74°, діагональний 170° |
| Материал корпуса | Метал, Пластик, Скло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Особенности | NDAA |
| Питание | DC 12 В, PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка мобільного застосунку | SuperCam Plus |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180.6 / 135.6 / 26.8 мм домофон, 150 / 50 / 29.8 мм панель |
| Тип відеосигналу | IP |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Тип устройства | Відеодомофон+панель виклику |
| Цвет | Білий, Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 12 981 ₴









