Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна LiFePO4 280А*год 51.2В 14336Вт*год Lithium Valley W15-5A настінний / підлоговий монтаж
- В наличии
- Код: 42-00403
99 760 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Літій-залізо-фосфатна акумуляторна батарея для системи накопичення енергії, встановлюється на стіну або підлогу; напруга 51.2 В; ємність 280 А·год / 14336 Вт·год; рекомендований струм заряду / розряду 140 А / 140 А, максимальний струм заряду / розряду 200 А / 200 А; ресурс: 8000 циклів заряджання-розряджання; комунікаційні порти CAN, RS485, RS232; Bluetooth для моніторингу та налаштування; LED-дисплей для відображення стану батареї; вбудований аерозольний пристрій пожежогасіння; клас захисту IP65; в одну систему можна паралельно підключити до 20 акумуляторних батарей; розміри 800 / 500 / 227 мм; вага 133.58 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485 |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество циклов | 8000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 20 |
| Максимальна енергоємність | 14336 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Производитель | Lithium Valley |
| Розміри | 800 / 500 / 227 мм |
| Струм розряду | 140 А |
| Температура заряду | 0 °C ~ +55 °C |
| Температура розряду | -20 °C ~ +60 °C |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 99 760 ₴








