Декодер аудіо SIP-IP Tonmind SIP-T20 15W, PoE, ONVIF (24-00502)
- В наличии
- Код: 24-00502
7 898 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
SIP-IP декодер аудіо з вбудованим підсилювачем 15 Вт; мережевий інтерфейс Ethernet (RJ45) 10/100M; протокол SIP для інтеграції з системами VoIP та SIP/PBX, підтримка 2 SIP-акаунтів; протокол ONVIF для інтеграції з VMS/NVR; аудіокодеки: OPUS 48 кГц, MP3 44.1 кГц, G.722 ADPCM 16 кГц, G.711 PCMU 8 кГц, G.711 PCMA 8 кГц; інтерфейси: вхід для мікрофона, вихід на гучномовець, вихід на навушники, 2 тривожні входи, 1 тривожний вихід, 2 релейні виходи; живлення PoE або DC 12-24 В; металевий корпус; розміри 112 / 105 / 29 мм; вага 250 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Аудіокодеки | G.711 PCMA 8 kHz, G.711 PCMU 8 kHz, G.722 ADPCM 16 kHz, MP3 44.1 kHz, OPUS 48 kHz |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В, PoE |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Мережеві протоколи | ARP, DHCP, FTP, HTTP, IPv4, NFS, NTP, RTCP, RTP, RTSP, TCP, TFTP, UDP |
| Монтаж | Настенный |
| Питание | 12-24 В, PoE |
| Поддержка SIP | 2 SIP-акаунти |
| Производитель | Tonmind |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 112 / 105 / 29 мм |
| Сетевые интерфейсы | 1x RJ45 (10M/100M) |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип устройства | IP-аудіодекодер |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 898 ₴








