Система резервного живлення (інвертор та батарея) «все-в-одному» Marstek Venus C. Потужність 2.5 кВт, енергоємність 2.56 кВт*год,
- В наличии
- Код: 42-00304
52 021 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Система накопичення енергії «все-в-одному»; однофазний інвертор напругою 230 В, номінальна вихідна потужність 2.5 кВт, пікова короткочасна потужність 3.5 кВт; вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 2.56 кВт·год, номінальною напругою 51.2 В, ресурс >6000 циклів; режим ДБЖ, час перемикання на АКБ 10 мс; ККД >93.5%; максимальна вхідна потужність заряджання 2.5 кВт, час заряджання до 100% приблизно 1 година; сумісність з сонячними панелями – для підключення сонячних панелей необхідний мікроінвертор Marstek, який купується окремо; віддалене керування через мобільний застосунок; комунікаційні інтерфейси Ethernet, RS485, Wi-Fi, Bluetooth; наднизький рівень шуму – до 30 дБ; підтримка 3 режимів роботи, функція компенсації для трифазних мереж; LED-індикація роботи; клас захисту IP65; робоча температура -20°C~+55°C; розміри 450 / 200 / 550 мм; вага 44.9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marstek |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Входное напряжение | 187-253 В |
| Выходное напряжение | 220.0 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | Bluetooth, Ethernet, RS485, WiFi |
| ККД | 93.5 % |
| Класс защиты | IP65 |
| Количество фаз | 1 |
| Количество циклов | 6000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Мощность | 2.5 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3.5 кВт |
| Применение | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Підтримка мобільного застосунку | MARSTEK |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 450 / 200 / 550 мм |
| Тип защиты | Від перевантаження, Від перегріву |
| Тип устройства | Система накопичення енергії |
Информация для заказа
- Цена: 52 021 ₴












