Зчитувач EM-Marine та Mifare з клавіатурою Akuvox CRM11 (00-00002910)
- В наличии
- Код: 00-00002910
4 114 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач карток та брелоків стандартів EM-Marine (125kHz) та Mifare (13.56MHz) з клавіатурою; інтерфейс Wiegand 26/34; світлова та звукова індикація; живлення DC 12 В; алюмінієвий корпус; накладний монтаж; робоча температура -20°C~+60°C; розміри 138 / 58 / 22 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Клавиатура | Да |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 138 / 58 / 22 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine, Mifare |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 4 114 ₴



