
USB-зчитувач настільний мультиформатний Akuvox ACR-CID01 EM-Marine / Mifare / NFC / BLE (00-00002767)
- В наличии
- Код: 00-00002767
4 576 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільний мультиформатний USB-зчитувач з підтримкою ідентифікаторів EM-Marine 125 кГц / Mifare 13.56 МГц / NFC / BLE; інтерфейс передачі даних і живлення USB; двокольорова світлова індикація та зумер; пластиковий корпус; живлення DC 5 В/0.5 А; робоча температура від -20°С~+55°С, розміри 66.8 / 104.7 / 12.1 мм; вага 56 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Питание | DC 5 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 66.8 / 104.7 / 12.1 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 4 576 ₴



