


Термінал контролю доступу Akuvox A03 зі зчитувачем EM-Marine / Mifare / NFC / BLE (00-00001879)
- В наличии
- Код: 00-00001879
11 506 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термінал контролю доступу (контролер/зчитувач) зі зчитувачем EM-Marine / Mifare / NFC / BLE; ємність пам’яті: до 20000 карток та до 100000 записів журналу подій; інтерфейси: одне реле, два входи, Wiegand, тампер; мережевий порт Ethernet RJ45 10/100M; Bluetooth 5.0; живлення DC 12 В/PoE; монтаж накладний або врізний; корпус з алюмінієвого сплаву, передня панель із загартованого скла; ступінь захисту IР65; робоча температура -20°C~+55°C; розміри 86 / 86 / 33 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Akuvox |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Варіанти аутентифікації | BLE, NFC, Карта, Мобільний застосунок |
| Гарантія | 24 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Кількість точок проходу / дверей | 1 |
| Мoдель | A03 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врізний, Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 20000 / 100000 |
| Питание | 12 В, PoE |
| Підключення | Дротове |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | My MobileKey |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 86 / 86 / 33 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Тип контроллера | Мережевий |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
Информация для заказа
- Цена: 11 506 ₴



