Медіаконвертер E-LINK LNK-IMCRS1100-SFP RS232/RS485/RS422 (73-00156)
- В наличии
- Код: 73-00156
6 897 ₴
6 552,15 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Промисловий медіаконвертер для перетворення сигналів Ethernet (10/100Base-T) та послідовних інтерфейсів RS232/RS485/RS422 на оптичний сигнал. Передає дані на великі відстані: до 80 км через оптоволокно (залежить від SFP-модуля) та до 1000 м через RS485/422, до 15 м через RS232. Тип роз'ємів: 1x 10/100BASE-T RJ45, 1x SFP, 1x RS232/RS485/RS422; вбудований захист від перенапруги (1500 Вт/с) та електростатики (15 кВ); живлення DC 12-48 В; монтаж на DIN-рейку або настінний; робоча температура від -40 до +75 °C; розміри 95 / 70 / 30 мм; вага 250 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (10/100M) |
| SFP-порти | 1 SFP |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 80 км через оптоволокно, до 1000 м через RS485/422, до 15 м через RS232 |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Количество портов | 3 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Питание | 12-48 В |
| Производитель | E-LINK |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 95 / 70 / 30 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3az, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип устройства | Медіаконвертер |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 552,15 ₴












