Турнікет повнозростовий Trinix TRX-1200SLFH однопрохідний роторний (71-00145)
- В наличии
- Код: 71-00145
186 831 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Турнікет повнозростовий однопрохідний з функцією антипаніка; пропускна здатність 35 чол/хв; ширина проходу 600 мм; електромеханічний привод; роторна конструкція; час розблокування 0.2 с; напрацювання на відмову 5 млн проходів; світлодіодна індикація; живлення AC 110/220 В, робоча напруга DC 24 В; споживання 40 Вт; монтаж підлоговий; клас захисту IP54; встановлення внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал нержавіюча сталь; робоча температура -20°C~+70°C; розміри 1400 / 1200 / 2230 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип привода | Электромеханический |
| Ширина прохода | 600 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Напрацювання на відмову (MTBF) | 5 млн проходів |
| Питание | AC 110/220 В |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Пропускна спроможність | 35 чол/хв |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 1400 / 1200 / 2230 мм |
| Тип конструкции | Роторний |
| Тип турнікета | Повнозростовий |
| Тип устройства | Турнікет |
| Установка | Внутрішнє |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 186 831 ₴



