Турнікет-хвіртка Trinix TRX-9050SGS (71-00143)
- В наличии
- Код: 71-00143
52 462 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Турнікет-хвіртка з функцією антипаніка; ширина проходу 800 мм; пропускна здатність до 12 чол/хв; тип встановлення підлогове; тип турнікета напівзростовий; безщітковий двигун постійного струму, потужність 100 Вт; робоча напруга 24 В, струм 3.1 А; живлення АС 220 В; інтерфейс підключення RS485; встановлення внутрішнє / зовнішнє (під укриттям); матеріал нержавіюча сталь; розміри стулки 800 / 265 / 40 мм; висота стійки 1200 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Турникет-калитка |
| Ширина прохода | 800 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Питание | AC 220 В |
| Пропускна спроможність | 12 чол/хв |
| Розміри | 1200 / 800 мм |
| Тип привода | Електроприводний |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Установка | Внутрішнє |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 52 462 ₴



