Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-5612IR 90° (80-00041)
- В наличии
- Код: 80-00041
5 835 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 180 м; довжина хвилі 850 нм; 56 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 2.5 А; вмонтований датчик світла; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 300 / 250 / 70 мм; вага 2300 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Дальність підсвічування | 300 м |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Количество светодиодов | 56 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут променя | 90° |
| Питание | 12 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 300 / 250 / 70 мм |
| Тип устройства | ІЧ-прожектор |
| Ток потребления | 2.5 А |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 5 835 ₴












