Клавіатура з контролером і зчитувачем Mifare Trinix TRK-1204MW (71-00099)
- В наличии
- Код: 71-00099
1 414 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кодова клавіатура з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту Mifare і контролером на 1 реле; кількість користувачів 2000; дальність зчитування до 5 см; робоча частота 13.56 МГц; інтерфейс Wiegand 26/34; струм комутації реле 1 А; регульований час відчинення дверей 0-99 с; індикація: звуковий сигнал, світлодіодна; живлення 12 В, споживання 30 мА; металевий корпус; зовнішнє встановлення, робоча температура -45°C~+60°C; ступінь захисту IP68; розміри 135 / 48 / 24 мм; вага 330 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Интерфейсы | Wiegand 26/34 bits |
| Класс защиты | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Питание | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 135 / 48 / 24 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Установка | Зовнішнє |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Клавиатура |
Информация для заказа
- Цена: 1 414 ₴












