Блок живлення Trinix PS-24В AC 5А (41-00060)
- В наличии
- Код: 41-00060
1 769 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Трансформаторний блок живлення; номінальна вихідна напруга AC 24 В, номінальний вихідний струм 5 А; вихідна потужність 120 Вт; вхідна напруга AC 200-240 В; середній ККД 87.4%; пластиковий корпус з вентиляційними отворами; кабель зі штекером 5.5x2.5 мм; розміри блоку живлення 121 / 80 / 64 мм, довжина кабелю 220В 47 см, довжина кабелю зі штекером 86 см; вага 1360 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 200-240 В |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +35 °C |
| Розміри | 121 / 80 / 64 мм |
| Тип блока питания | Трансформаторный |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип устройства | Блок живлення |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 769 ₴








