Комутаційна шафа Trinix TRX-42U/600x600x2055 Black (25-00118)
- В наличии
- Код: 25-00118
31 160 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційна шафа, розбірна, з дверцятами; максимальне статичне навантаження 1000 кг; шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті; товщина: вертикальні монтажні рейки – 2.2 мм, монтажна балка – 1.7 мм, бічна панель – 1 мм, передні дверцята – 1.4 мм; задні дверцята – 1.2 мм; рама – 1.2 мм; габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 42U – 2055 мм; клас захисту захисту IP20; колір чорний; вага (брутто) 79.8 кг; у комплекті ніжки та коліщатки для зручного переміщення; шафа поставляється в розібраному вигляді у 4 коробках, всі складові шафи та кріпильні елементи входять до комплекту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (U) | 42U |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Розміри | 600 / 600 / 2055 мм |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 1 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 2.2 мм |
| Товщина задніх дверцят | 1.2 мм |
| Товщина монтажної балки | 1.7 мм |
| Товщина передніх дверцят | 1.4 мм |
| Товщина рами | 1.2 мм |
| Форм-фактор | 19” |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 31 160 ₴











