Комутаційна шафа Trinix TRX-15U/600x600x770 Black (25-00114)
- В наличии
- Код: 25-00114
7 844 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційна шафа, розбірна, з дверцятами; максимальне статичне навантаження 55 кг; шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті; товщина: вертикальні монтажні рейки – 1.7 мм, монтажна балка – 1 мм, бічна панель – 0.8 мм, рама – 0.8 мм; габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 15U – 770 мм; клас захисту захисту IP20; колір чорний; вага (брутто) 25 кг; шафа поставляється в розібраному вигляді у 1 коробці, всі складові шафи та кріпильні елементи входять до комплекту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (U) | 15U |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 55 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Підвісний, Підлоговий |
| Розміри | 600 / 600 / 770 мм |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Товщина бічної панелі | 0.8 мм |
| Товщина вертикальної монтажної рейки | 1.7 мм |
| Товщина монтажної балки | 1 мм |
| Товщина рами | 0.8 мм |
| Форм-фактор | 19” |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 7 844 ₴









