Кнопка виходу накладна Trinix ART-905LED (70-00038)
- В наличии
- Код: 70-00038
322 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кнопка виходу контактна з механічним натисканням; контакт: НР/НЗ; живлення DC 12-24 В; максимальний струм комутації/напруга 1A@36VDC; накладний монтаж; світлодіодне підсвічування кнопки; матеріал корпусу нержавіюча сталь; розмір 72 / 32 / 20 мм; вага 133 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | DC 12-24 В |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 72 / 32 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип кнопки | Контактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 322 ₴











